TESLİMAT/İADE

SİPARİŞ

Sipariş onaylandıktan sonra ertesi gün kargoya verilir ve kargo şirketinin teslim süresi (1-3 iş günü) içinde teslim edilir. 

                                                                       ÖDEME İMKANLARI

                                                                                                                                KREDİ KARTI

                                                                                                                                EFT/HAVALE 

İADE KOŞULLARI

Baskılı Ürünler haricindeki siparişlerinizi, siparişinizin tarafınıza tesliminden itibaren 7 gün içinde iade edebilirsiniz. Tanılan sürenin ardından yapılan iade talepleri geçersizdir.

Özel Baskılı Ürünlerde tarafınızın istek ve arzusuna göre yapılan ürünlerde ise iade imkanı bulunmamaktadır. Firmamızdan kaynaklanan bir sorun halinde, ilgili ürün talebiniz ve değerlendirmemiz üzerine tekrar baskıya alınacak ve değişiklik talebinin kabulünde belirtilen sürede teslim edilecektir.

Firmamızdan kaynaklanan bir sebeple yeniden baskıya giren ürünler üzerinde düzeltme veya değişiklik yapılmayacağını da ayrıca belirtmek isteriz.

Kullanılmış ve hasar görmüş ürünler veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilememektedir.


                                                            TESLİMAT İLE İLGİLİ ÖNEMLİ BİLGİLER

Kargonuzu teslim aldıktan sonra, kargo yetkilisiyle birlikte açıp kontrol edebilirsiniz. Siparişinizdeki bazı ürünlerin eksik ve/veya hasarlı olduğunu görürseniz; kargo yetkilisinden tutanak hazırlamasını talep ediniz.

 

Kargo yetkilisinin tanıklığında, ilk teslim anında hazırlanan tutanaklar eksik ve hasarın sorumlusunun ortaya çıkarılmasında çok önemlidir. Kargoyu teslim aldıktan saatler sonra yapılan eksik veya hasar bildirimleri tutanak olmadığı için ya da teslim anında hazırlanmadığı için incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.

 Kargo teslimatında sorun yaşarsanız lütfen en kısa zamanda bize bildiriniz.

 Siparişinizdeki ürün/ürünleri herhangi bir nedenle iade edebilmeniz için; ürünün orijinal ambalajında muhafaza edilmesi, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle eksiksiz bir şekilde, fiziksel hasar görmeden geri verilmesi gerektiğini unutmayın.

 İade işlemlerinde, faturanın tüm nüshalarının ürünle birlikte gönderilmesi gerekir.